Czy jest możliwe odczytanie i zinterpretowanie aury? Potencjalnie każdy człowiek jest zdolny do odczytania aury, zdolność ta jest jednak zróżnicowana. Wydaje się, że około 30% ludzi posiada tę zdolność w stopniu wysokim. 40% w stopniu średnim, a pozostałe 30% w stopniu niskim. Około 3% ludzi posiada zdolność widzenia aury w stopniu bardzo wysokim i to już od urodzenia. Umiejętność interpretacji aury można i należy w sobie wykształcić.
prof. Gnitecki (UAM Poznań)

Warsztat - Intuicyjne malowanie obrazów kosmicznych

Warsztaty Tygodniowe

Na zajęciach zdobywamy w naturalny i niekonwencjonalny sposób, wiedzę o fenomenie ludzkiego Pola Aury i jego możliwościach, które uaktywnimy przez ćwiczenia odmładzające, relaksujące, wzmacniające wiarę w siebie. Pokonywanie niemożliwego – chodzenie po rozżarzonych węglach. Jeśli przejdziesz boso przez żar + 500 stopni. To co w życiu jest nie do pokonania?
Wprowadzimy pozytywną wizualizację własnej przyszłości.
Nauczysz się zdrowego energetycznego oddychania, biegając boso po plaży zimą, jesienią i latem.
Dodatkowo:
- Otwarcie i uaktywnienie Trójkąta Regina, pozwolenie na wejście do Twojego pola Aury.
- (TR. - Salve Regina- tłum. Królowa Zwycięstwa ) Relaksacje i wizualizacje  wspierające rozwój duchowy i widzenie subtelne.
-  Harmonia i równowaga Ciał:  fizycznego, psychicznego, mentalnego,  duchowego.
-  Przygotowanie do  wizji i zrozumienia  własnego Kodu Aury.

Nasycisz się zdrowym wyżywieniem.
Powrócisz z namalowanym przez Reginę i omówionym portretem Twojej Aury. Orzymasz zabezpieczenia energetyczne na przyszłość oraz Certyfikat umożliwiający uczestnictwo w kolejnych etapach warsztatów.
Wszystkie zajęcia prowadzone są z "uśmiechem serca", dla Twojego dobra i Mocy do pokonywania przeszkód w życiu.

WARSZTAT TYGODNIOWY DĘBKI NAD MORZEM. STOPIEŃ I - TERMINY:

14 - 20.03.2020
23 - 29.05.2020
29.09 - 3.10.2020

Filmik z Warsztatów - Polańczyk

Wejdź do świata subtelnych energii

Warsztaty weekendowe

Na zajęciach zdobywamy w naturalny i niekonwencjonalny sposób, wiedzę o fenomenie ludzkiego Pola Aury i jego możliwościach, które uaktywnimy przez ćwiczenia odmładzające, relaksujące, wzmacniające wiarę w siebie.
Wprowadzimy pozytywną wizualizację własnej przyszłości.
Nauczysz się zdrowego energetycznego oddychania.
Powrócisz z namalowanym przez Reginę i omówionym portretem Twojej Aury. Otrzymasz zabezpieczenia energetyczne na przyszłość oraz Certyfikat umożliwiający uczestnictwo w kolejnych etapach warsztatów.
Wszystkie zajęcia nastawione są na esencjonalne przekazanie najistotniejszej wiedzy. Dokładam wszelkich starań aby pomimo krótkiego czasu szkolenia, każdy uczestnik zrozumiał wiedzę istotną dla niego.


Najbliższe terminy w Warszawie:

14 - 16.02.2020
12 - 14.06.2020
20 - 22.11.2020
7 - 9.08.2020

Poznaj swoją duchową naturę

Warsztaty Kodu Aury

Warsztat przeznaczony jest dla osób, które ukończyły pierwszy stopień Warsztatu Widzenia Aury i dążą do głębokiego przeanalizowania swojej duchowej przeszłość i przyszłości. Jest to bezpieczna metoda odczytywania informacji płynących z głębi Kodu Aury. Odbywa się to wspólnie z prowadzącą, która widzi cały proces i często staje się również narratorem podróży.
Dla komfortu uczestników ilość miejsc została ograniczona do 5-6 osób.
Każda indywidualna sesja jest nagrywana i wspólnie przesłuchiwana oraz analizowana. Każdy uczestnik otrzymuje nagrania dla siebie.
Po ukończonych warsztatach każdy uczestnik posiada Certyfikat uprawniających do kolejnego etapu nauki.

Najbliższe terminy:

WARSZTATY TYGODNIOWE W LIPCU WE DWORZE -  WILCZYSKA /GARWOLINA

5 - 11.07.2020 I STOPIEŃ

18 - 24.07.2020 i STOPIEŃ II

© 2011-2019 Aura